POZIV ZA UPIS DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE DJEČJIH VRTIĆA GRADA KARLOVCA ZA 2024./2025. PEDAGOŠKU GODINU

Objavljeno - 12.07.2024.

Na temelju članka 1.a i članka 23.a Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) Dječji vrtić Karlovac i Dječji vrtić Četiri rijeke objavljuju

Program predškole obvezan je za svu djecu u godini prije polaska u osnovnu školu koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja u dječjem vrtiću.

ZAHTJEV ZA UPIS DJETETA PODNOSI SE ISKLJUČIVO ELEKTRONSKIM PUTEM U RAZDOBLJU OD 12.07.2024. DO 30.08.2024.!

RODITELJI DJECE PODNOSE ZAHTJEV ZA UPIS ELEKTRONSKIM PUTEM KLIKOM NA POVEZNICU :

KOJA JE UJEDNO OBJAVLJENA I NA MREŽNIM STRANICAMA VRTIĆA I GRADA KARLOVCA: www.vrtic-karlovac.hr, www.vrtic-cetiririjeke.hr, www.karlovac.hr

RASPORED UPISA U PROGRAM PREDŠKOLE DJEČJIH VRTIĆA GRADA KARLOVCA OBJAVIT ĆE SE NA ULAZNIM VRATIMA DJEČJIH VRTIĆA I MREŽNIM STRANICAMA VRTIĆA I GRADA KARLOVCA DANA 10.09.2024. GODINE.

U Karlovcu, 12.07.2024.

Dječji vrtić Karlovac

Dječji vrtić Četiri rijeke

LISTA S KONAČNIM REZULTATIMA UPISA I RASPORED UPISA ZA DJEČJE VRTIĆE GRADA KARLOVCA ZA PED.GODINU 2024./2025.

Objavljeno - 28.06.2024.

Povjerenstvo za provođenje upisa u dječje vrtiće grada Karlovca je dana 2. svibnja 2024. godine objavilo Poziv za upis djece u desetosatni program dječjih vrtića grada Karlovac za 2024./2025. pedagošku godinu. Zahtjevi za upis zaprimali su se isključivo putem nacionalnog sustava e-Upisi u periodu od 9. svibnja 2024. do 17. svibnja 2024. godine do 12.00 sati.

Nakon isteka roka za prigovore i donošenja odluka po prigovorima, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Karlovac i Upravno vijeće Dječjeg vrtića Četiri rijeke utvrdili su dana 28. lipnja 2024. godine Listu s konačnim rezultatima upisa u dječje vrtiće Grada Karlovca za pedagošku godinu 2024./2025.

Listu s konačnim rezultatima upisa možete preuzeti ovdje

Upitnik za roditelje/skrbnike pri upisu djeteta u jaslice/vrtić možeti preuzeti ovdje

Dječji vrtić Četiri rijeke

Dječji vrtić Karlovac

Temeljem članka 1.a i članka 20. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22) te članka 14. Pravilnika o upisu djece u Dječji vrtić Četiri rijeke i Dječji vrtić Karlovac Povjerenstvo za upise donosi:

Prve rezultate bodovanja za upis djece

u desetosatni program dječjih vrtića

grada Karlovca za pedagošku godinu 2024./2025.

Povjerenstvo za upise djece u dječje vrtiće grada Karlovca je dana 2. svibnja 2024. godine objavilo Poziv za upis djece u desetosatni program dječjih vrtića grada Karlovca za pedagošku godinu 2024./2025. Zahtjevi za upis zaprimali su se isključivo putem nacionalnog sustava e-Upisi u periodu od 9.5.2024. do 17.5.2024. godine u 12.00 sati.

Svi zaprimljeni zahtjevi bodovani su sukladno članku 18. Pravilnika o upisu djece u Dječji vrtić Četiri rijeke i Dječji vrtić Karlovac

Sukladno članku 14. stavku 4. Pravilnika o upisu djece u Dječji vrtić Četiri rijeke i Dječji vrtić Karlovac ne objavljuje se ime i prezime djeteta, već šifra zahtjeva.

U prilogu se nalaze POPISI DJECE PO GODIŠTIMA Pravo upisa ostvaruju djeca iznad crte.

Rok za prigovor:

Sukladno članku 15. Pravilnika o upisu djece u Dječji vrtić Četiri rijeke i Dječji vrtić Karlovac Prigovor na objavljene prve rezultate bodovanja podnosi se Povjerenstvu za upise u pisanom obliku u roku od 8 dana od dana objave rezultata bodovanja.

Povjerenstvo isti razmatra te prijedlog odluke dostavlja Upravnom vijeću Vrtića.

Odluku o prigovoru donosi Upravno vijeće Vrtića u roku od 8 dana od dana isteka roka za podnošenje prigovora. Odluka Upravnog vijeća Vrtića je konačna.

Napomena:

Nakon isteka roka za podnošenje prigovora i donošenje odluka po prigovorima, Upravna vijeća će utvrditi Listu s konačnim rezultatima. Dječji vrtići će objaviti Listu s konačnim rezultatima i Raspored upisa djece na oglasnim pločama Vrtića, službenim mrežnim stranicama Vrtića te službenim mrežnim stranicama Grada Karlovca.

Karlovac, 10.6.2024. god

Povjerenstvo za upise

UPISI DJECE U REDOVITI DESETOSATNI PROGRAM DJEČJIH VRTIĆA GRADA KARLOVCA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025.

Poštovani roditelji,

dana, 09.05.2024. godine počinju upisi u vrtiće za novu pedagošku godinu 2024./2025.

Prijave za upise u dječje vrtiće Grada Karlovca vrše se kao i prošle godine putem nacionalnog portala e-Upisi, odnosno putem nacionalnog portala e-Građani.

Roditelji se trebaju prijaviti u sustav e-Građani pomoću neke od vjerodajnica koje nalaže ovaj nacionalni sustav, pri čemu treba napomenuti da je za prijavu djece u vrtiće putem nacionalnog portala dovoljna prijava tzv. Niske razine sigurnosti (za što su propisane vjerodajnice: e-PASS, e-pošta, AAI@EduRh, HT Telekom ID).

Mole se svi roditelji da prijavom u sustav e-Građani provjere podatke koje ovaj sustav sadrži o njima kao roditeljima i o djeci. Ukoliko postoje podaci koji su netočni, potrebno ih je izmijeniti kroz e-Matične knjige, dostupne također na nacionalnom portalu e-Građani.

Svi ostali detalji objavljeni su u Pozivu (link na poziv) kao i brojevi telefona i e-mail adresa tehničke podrške.

U nastavku objavljujemo opće akte i odluke vezane za upis djece:

• Pravilnik o upisu djece OVDJE
  • I.izmjena Pravilnika o upisu djece OVDJE
  • Odluka o cijeni posebnih i kraćih programa u okviru redovitog desetodnevnog programa za 2023./2024. pedagošku godinu OVDJE
  • Upis u djećje vrtiće - korisničke upute OVDJE
  • Upis u djećje vrtiće - Opći uvjeti korištenja OVDJE