NATJEČAJI ZA POPUNU RADNIH MJESTA - 14.06.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje 6 natječaja za popunu radnih mjesta.

Na neodređeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti 'Odgojitelj predškolske djece' - 8 izvršitelja (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Stručni suradnik pedagog' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Stručni suradnik psiholog' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Stručni djelatnik logoped' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Kuhar/kuharica' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Spremač/spremačica' - 1 izvršitelj (m/ž)

Rok za prijavu za sve obavljenje natječaje je 8 (osam) dana od dana objave natječaja odnosno do 23.06.2021.

OBAVIJEST O REZULTATU NATJEČAJA ZA POPUNU RADNOG MJESTA - 19.05.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje obavijest o rezultatima natječaja za popunu radnog mjesta objavljeno 30.04.2020.

Na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, uz probni rad do tri mjeseca za radno mjesto 'Domar' - 1 izvršitelja (m/ž)

NATJEČAJ ZA POPUNU RADNOG MJESTA - 30.04.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta.

Rok za prijavu na obavljeni natječaj je 8 (osam) dana od dana objave natječaja odnosno do 10.05.2021.

OBAVIJESTI O REZULTATU NATJEČAJA ZA POPUNU RADNIH MJESTA - 14.04.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje obavijest o rezultatima natječaja za popunu radnih mjesta objavljeno 10.03.2020.

Na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu za radno mjesto 'Odgojitelj predškolske djece' - 1 izvršitelja (m/ž)

NATJEČAJ ZA POPUNU RADNOG MJESTA - 10.03.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta.

Rok za prijavu na obavljeni natječaj je 8 (osam) dana od dana objave natječaja odnosno do 18.03.2021.

Arhiva 2020 Arhiva 2019 Arhiva 2018 Arhiva 2017 Arhiva 2016 Arhiva 2015