NATJEČAJI ZA POPUNU RADNIH MJESTA - 23.07.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje 6 natječaja za popunu radnih mjesta.

Na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu 'Odgojitelj predškolske djece' - 2 izvršitelja (m/ž)

Na određeno vrijeme u punom radnom vremenu vrijeme za zamjenu za porodiljni dopust 'Odgojitelj predškolske djece' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno vrijeme u punom radnom vremenu zbog povećanog obima posla do 31.8.2022. 'Odgojitelj predškolske djece' - 3 izvršitelj (m/ž)

Na određeno vrijeme u punom radnom vremenu za obavljanje pripravničkog staža 'Odgojitelj predškolske djece, pripravnik' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno vrijeme u punom radnom vremenu zbog povećanog obima posla do 31.8.2022. 'Spremač/Spremačica' - 2 izvršitelj (m/ž)

Na određeno vrijeme u punom radnom vremenu za 2021./2022. pedagošku godinu 'Pomagača u vrtiću za djecu s teškoćama u razvoju (m/ž)' - 6 izvršitelj (m/ž)

Na određeno vrijeme za rad na pola radnog vremena za 2021./2022. pedagošku godinu 'Pomagača u vrtiću za djecu s teškoćama u razvoju (m/ž)' - 3 izvršitelj (m/ž)

Rok za prijavu za sve obavljenje natječaje je 8 (osam) dana od dana objave natječaja odnosno do 02.08.2021.

OBAVIJESTI O REZULTATU NATJEČAJA ZA POPUNU RADNIH MJESTA - 29.06.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje obavijest o rezultatima natječaja za popunu radnih mjesta objavljeno 14.06.2021.

Na neodređeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti 'Odgojitelj predškolske djece' - 8 izvršitelja (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Stručni suradnik pedagog' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Stručni suradnik psiholog' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Stručni djelatnik logoped' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Kuhar/kuharica' - 1 izvršitelj (m/ž)

Na određeno puno radno vrijeme za rad u produljenom radnom vremenu vrtića za nastavak provedbe projektnih aktivnosti na razdoblje do 6 mjeseci 'Spremač/spremačica' - 1 izvršitelj (m/ž)

NATJEČAJI ZA POPUNU RADNIH MJESTA - 14.06.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje 6 natječaja za popunu radnih mjesta.

Rok za prijavu za sve obavljenje natječaje je 8 (osam) dana od dana objave natječaja odnosno do 23.06.2021.

OBAVIJEST O REZULTATU NATJEČAJA ZA POPUNU RADNOG MJESTA - 19.05.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje obavijest o rezultatima natječaja za popunu radnog mjesta objavljeno 30.04.2020.

Na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, uz probni rad do tri mjeseca za radno mjesto 'Domar' - 1 izvršitelja (m/ž)

NATJEČAJ ZA POPUNU RADNOG MJESTA - 30.04.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta.

Rok za prijavu na obavljeni natječaj je 8 (osam) dana od dana objave natječaja odnosno do 10.05.2021.

OBAVIJESTI O REZULTATU NATJEČAJA ZA POPUNU RADNIH MJESTA - 14.04.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje obavijest o rezultatima natječaja za popunu radnih mjesta objavljeno 10.03.2020.

Na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu za radno mjesto 'Odgojitelj predškolske djece' - 1 izvršitelja (m/ž)

NATJEČAJ ZA POPUNU RADNOG MJESTA - 10.03.2021.

Dječji vrtić Karlovac objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta.

Rok za prijavu na obavljeni natječaj je 8 (osam) dana od dana objave natječaja odnosno do 18.03.2021.

Arhiva 2020 Arhiva 2019 Arhiva 2018 Arhiva 2017 Arhiva 2016 Arhiva 2015