PONOVLJENI POZIV ZA UPIS DJECE U PRED?KOLE

Objavljeno - 29.08.2014.

Program pred?kole obvezan je za svu djecu u godini prije polaska u osnovnu ?kolu koja nisu obuhvaćena redovitim programom pred?kolskog odgoja u dječjem vrtiću.

Na ovom mjestu mo?ete preuzeti poziv za ups djece u pred?kole

Na ovom mjestu mo?ete preuzeti zahtjev za upis djeteta u program pred?kole

RASPORED UPISA DJECE U DJEČJE VRTIĆE I JASLICE GRADA KARLOVCA ZA PEDAGO?KU GODINU 2014./15.

Objavljeno - 11.06.2014.

Na ovom mjestu mo?ete preuzeti raspored upisa djece za pedago?ku godinu 2014./2015.

PRIJEDLOG LISTE REDA PRVENSTVA UPISA DJECE U DJEČJE VRTIĆE GRADA KARLOVCA ZA PEDAGO?KU GODINU 2014./15.

Objavljeno - 26.05.2014.

Na ovom mjestu mo?ete preuzeti prijedlog liste reda prvenstva upisa djece za pedago?ku godinu 2014./2015.

POZIV ZA UPIS DJECE U PRED?KOLE

Objavljeno - 26.05.2014.

Program pred?kole obvezan je za svu djecu u godini prije polaska u osnovnu ?kolu koja nisu obuhva?ena redovitim programom pred?kolskog odgoja u dje?jem vrti?u.

Na ovom mjestu mo?ete preuzeti poziv za ups djece u pred?kole

Na ovom mjestu mo?ete preuzeti zahtjev za upis djeteta u program pred?kole

UPIS DJECE U DJEČJI VRTIĆ KARLOVAC - 31.03.2014.

Na temelju članka 8. Pravilnika o upisu djece u Dječji vrtić Karlovac i Dječji vrtić Četiri rijeke Povjerenstvo za provođenje upisa objavljuje poziv za upis djece u dječje vrtiće grada Karlovca za 2014./15. pedago?ku godinu od 01.rujna 2014 godine.

Poziv za upis djece mo?ete preuzeti ovdje.

Zahtjev za upis djece mo?ete preuzeti ovdje.

If it is such a hair extensions with a wig, the bangs hairstyle, and the long straight hair wigs hairstyle that matches the back is more delicate and beautiful, and the hair extensions uk bangs can also shape the charm of the human hair extensions uk princess.